Uue (mesindus-)aasta soovid ja KV - 2015/2016

2015 mesindusaasta on kohe-kohe s läbi saamas. Isiklikud eesmärgid, mis said selleks mesindusaastaks tehtud said ehk kuni 50 % ulatuses ka edukalt täidetud.
Peaeesmärk, kus üritasin rohkem eelmiste aastate mesindamise kvantiteedilt minna edasi juba kvaliteedi poole ( pigem juba vähem ja paremini, kui rohkem ja ehk ....) Teoorias on seda lihtne teha, praktikas tekivad valikud. Kõik nagu alati on kinni paljuski teoorias (mesilaste bioloogia !!) , ajas (asju tuleb teha õigel ajal) , praktikal (lihtsalt palju töötunde)  ja kogemustel. ( need on aastad)
Järgmisel aastal loodan talvituvate mesilasperede arvu oluliselt tõsta. Keskendun veelgi rohkem mesilasperede tootmisele. Emakasvatuse osas luban ennast harida veelgi juurde nii praktiliselt, kui ka teoreetiliselt. Olen rahul, et mitmeaastane mesilasperede igakordne hindamine jms. on tekitanud harjumusi ja harjumuse ka seda infot analüüsida /kasutada.
Meetoodete müük on läinud hästi ja Tutvustades oma nusat mett” ,oleme kogunud tänaseks juba kenakese hulga meesõpru! Järgmisel aastal keskendume mitte niivõrd sortimendi suurendamisele vaid olemasolevate toodete arendusele.
Sellised mõtted siis...
Kokkuvõttes arvan, et aastaga on minust saanud jälle natuke parem mesinik :)
Soovid sõpradele ja ka iseendale uueks aastaks:
Eelmine
Mee turundamine - VIDEO
Järgmine
Talvitumine - BLOG

Vastused puuduvad

Email again: