Katusemesindus GOSPA näitel - BLOG

Hotelli katusemesi maitseb igati hästi
Hooaeg hotelli katusel ei ole veel päris läbi, kuid väikese kokkuvõtte võib juba ehk teha. Võetud on ka katuselt selle aasta esimene mesi.
Tänaseni on kõik kulgenud väga hästi. Pered kasvasid kevadel kiiresti, peakorje ajal olid pered suured ja tugevad ning tõid ka ühtlasi üllatavalt palju mett. Üllatavalt eelkõige seetõttu, et hotell asub mere ääres (mere ääres üldjuhul ei mesindata) ja igakordselt tuli igal mesilasel neljandale korrusele oma meekandamiga ronida ! (Respect !)   Hotelli kõrval on eramute aiad ja usun, et rahul peaksid olema nemadki seal allkorrusel.
Veidi pealgasin (olin kuulnud, lugenud), et mesilased lähevad katusel ehk kurjemaks. Minu mesilased jäid küll igati mönusateks ja elasid korralikku hotellielu/reziimil.
Kui tühjad korpused jms.  said üles toodud liftiga, siis täis meekorpused tuli viia alla juba eraldi välisredelist ( 30 kg ... 30 C sooja), mis oli kahtlemata kõige Raskem osa katusemesindusest ja tõeliselt väsitav.
Peredest võtsin vahelpeal ka parrumistarude jaoks noori mesilasi.
Tore on olnud ka tähelepanu. Alates kenadest hotelli vastuvõtu tüdrukutest, lõpetatades läbi akna pildistajatest.
Minu töötajad on küll ka pideva jälgimise alla GoSpa Youtube lehel, kuid see ei ole seganud neid telema oma asjadega ehk tööga.
Eelmine
Tugev tuul ja kõrged tarud - FOTO
Järgmine
Puhuriga mesilas - BLOG

Vastused puuduvad

Email again: